Pfaff Hobby 1132 Dikiş Makinesi


 

Pfaff Hobby 1132 Dikiş Makinesi

Pfaff Hobby 1132 Dikiş Makinesi

Kdv Dahil:650,00 TL

 

Sipariş Geçmek İçin Tıklayınız:

 

Pfaff 1132 diliş makinesi çok kaliteli ve dikiş makineleri arasında en uygun fiyatlı üründür

Dikiş Makinesi Kolay Kullanım ! Önerilen ayaklar ile birlikte bütün dikişler gösterilmiştir.

Yüksek Kaliteli Dikişler !

Kolay İplik Geçirmek ! İşaretlenmiş olan iplik geçirme yolu sayesinde kolayca iplik geçirebilirsiniz. Alt iplik otomatik olarak yukarıya çekilir.

Kolayca Geriye Dikmek ! Geri dikme tuşu sayesinde kolayca geriye dikebilirsiniz. Böylece dikiş başlangıcında ve sonunda sağlamlaştırma yapabilirsiniz.

Hemen Dikişe Başlamanız için Gerekli olan Aksesuarlar ! ZZ ayağı, kör dikiş ayağı, fermuar ayağı, ilik ayağı, masurlar, iğneler.

Yağsız Çalışma ! Yağlı bakımlar artık geçmişte kaldı. Kumaşınıza yağ lekesi riski olmadan rahatça dikiş olanağı.

Sağlam Taşıma Çantası ! Makinanızın güvenli taşımanız için sağlam ve ergonomik bir çantası vardır.

Ekstra İnce Serbest Kol ! Manşetler, pantolon paçaları, yaka oyuntuları için.

Değiştirilebilen İğne Pozisyonları ! Kumaşı kaydırmadan kenarlarda harika step dikişleri. Mükemmel fermuar dikmek ve kolay masura sarmak veya çift iğne ile dikmek için ikinci bir makara tutacağı.

4 mm Kadar Ayarlanabilen Dikiş Uzunluğu !

Anında İlik Açmak ! Dikiş sıklığı kumaşa göre ayarlanabilir.

Ekstra Dikiş Yüksekliği ! Kalın ve çok katlı kumaşlar için, dikiş plakası ve dikiş ayağı arasında extra yükseklik vardır.

Dikiş Ayağını Kolayca Değiştirmek ! Dikiş ayağını kolayca değiştirmek için ayağının bağlantısındaki kırmızı düğmeye basmak yeterlidir.

Quiltler ve Patchworkler için İdeal ! Geçerli olan ölçüler, dikiş plakasının üzerinde mm veya inch olarak gösterilmiştir.

Düğme Dikmek Hobby ile çok kolay.

Pratik İplik Kesme ! Dikiş ipliklerini anında ve kolayca kesebilirsiniz

Ayarlanabilir Dikiş Ayağı Baskısı ! Kumaşı aynı oranda taşımak için

5 mm?ye Kadar Ayarlanan Dikiş Genişliği !

  • 5 mm zigzag
  • 18 değişik dikiş deseni
  • 4 adımda ilik açabilme
  • Esnek kumaş dikişi
  • Desen seçici düğme
  • Dikiş adımları sıklık seyreklık yapabilme
  • Geri dikiş
  • Ekstra yüksek dikiş ayak mesafesi
  • Dişli düşürme
  • Serbest kol dikişi

 

Neden Pfaff Dikiş Makinesi Almalısınız!

Pfaff markasının  başarısının birçok nedeni vardır. Pfaff, arkasında 150 yıllık geliştirme tecrübesi bulunan ve piyasada çok önemli yeri olan bir markadır. Özel bir bilinirliği, güvenilirliği ve kalitesi vardır.
Pfaff dikiş makinesinin günümüz dünyası, tüm duygularımıza etki eder. Ve zamanın ruhunu yansıtır. İnsanlar gündelik hayatlarını nasıl yaşıyorlar, dün ne düşünüyorlardı, yarın ne yapacaklar? Neler yeni moda ve nelerin modası geçti. Belki de en önemlisi: İnsanlar ne istiyor?
Pfaff dikiş makineleri, böyle bir dünyanın parçasıdır, çünkü hiçbir zaman modası geçmeyen sadece tek bir şey var: Diğerlerinden farklı olma arayışı…
Dikiş Makinesi Alırken Nelere Dikkat!
Dikiş makinesi seçiminde bir kaç püf noktası vardır.Almayı düşündügünüz dikiş makinesinde hafif olup olmadığına özen gösteriniz özellikle ev tipi
dikiş makinesi almayı düşünenler için …Yine dikiş makinesi alırken dikkat etmeniz özelliklerden bir tanesi ilik açıyor olabilmesi.Şimdiki Dikiş makinelerinde ya bir adımda ilik açma var yada bir kaç adımda ilik açabilme bunlardan  herhangi birini seçebilirsiniz.Zaten düz dikişi piyasadaki tüm dikiş makineler yapabilmektedir ve zig zag dikiş de vardır.Desenli dikişleri kullanılacak olanlar içinde bunlara uygun makineleri seçebilirler.Piko yapan ve fermuar dikebilmesi dikiş makinesi alırken önemli hususlardan biridir.Dikiş makinesinde dikkat etmemis gereken önemli unsurlardan biride ayaklarının değişiyor olmasıdır.Dikiş makinesi alırken servis ağının geniş olmasıda önemlidir.Dikiş Makinesi Servis noktalarıyla alakalı müşteri hizmetlerinden bilgi almayı unutmayınız..

Pfaff Hobby 1132 Dikiş Makinesi ile Benzer Yazılar:

1 Ocak 2013 Saat : 8:29

Pfaff Hobby 1132 Dikiş Makinesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
kmp1 kmp2 kmp3